2018 M. gruodžio 08 d. (šeštadienį) 11.30 val. pakartotinis , visuotinis narių susirinkimas

Susirinkimas vyks LINO KALVĖS patalpose (Klausmylių 6-1, Klemiškės 1k., Klaipėdos r.).

Renkamės : 1. išrinkti naują asociacijos pirmininką;  2. valdybos narius; 3. revizorių.  Pakartotinis susirinkimas yra šaukiamas po 14 dienų (nuo neįvykusio 2018-11-24 susirinkimo) pagal galiojančius asociacijos Įstatus. Susirinkimas įvyks, susirinkus ir bet kokiam narių skaičiui (net ir trims), kurie ir išrinks valdybą ir asociacijos pirmininką!!! Jei manote, kad nedalyvaudami paliekat esamą valdybą ir pirmininką, tai deja labai klystat, nes tai prieštarauja mūsų pačių patvirtintiems Įstatams.  Prašome visų dalyvauti!

2008 M. RUGSĖJO 30 D. Atspausdintas katalogas – albumas “LIETUVOS KALVIAI 2008”

knygaAlbume pristatomi 33 autoriai (nurodomi jų kontaktai ir koordinatės). Albumas A4 formato, kieto įrišimo , 265 puslapių, gausiai iliustruotas kokybiškomis autorinių darbų nuotraukomis. Tiražas 1000 egzempliorių, spausdino UAB”Aušra”. Šio albumo dėka siekiama atskleisti visuomenei kalvystės tradicijas. Knygoje rasite žymių bei savo amatą meniškai pristatančių meistrų: V.Jarutis (Alytus), V. Mockaitis (Telšiai), Z.Žilinskas (Klaipėdos raj.), R.Kriukelis (Kaunas). Restauravimo subtilybes įvaldė šie autoriai: G.Černiauskas (Klaipėda), A.Šeputis (Klaipėda). Šiuolaikinio dizaino ir klasikos subtilybes savo kūryboje pristato, savo darbais pagarsėję R.Vaitkūnas (Vilnius), E.Latėnas (Vilnius), R.Grekavičius (Kaunas), L.Leščiauskas (Klaipėdos raj.). Šiaulių kraštą puošia ir savitą stilių kuria kalviai: R.Gudaitis, A.Degė, A.Sodaitis ir M.Stošius, kuris subtiliai prakalbina ir sujungia tokias skirtingas medžiagas, kaip medis ir metalas. V.Mikuckis (Mažeikiai) sugeba atskleisti senąsias Lietuvos kryždirbystės tradicijas ir precizišką metalo linijų tobulumą.  Jaunosios kartos atstovai M.Bumblys(Klaipėda), D.Vilius (Šilutės raj) ir k.t. plėtoja savitą metalo įvaldymo filosofiją, siekia išlaikyti autentiškos kalvystės tradicijas.

Dabar tik už 8,69 EUR! Albumą galite įsigyti ne tik knygynuose, bet ir tiesiogiai iš mūsų. Pervedę pinigus į mūsų sąskaitą (AB SEB bankas, LT35 7044 0600 0527 9372), nurodę mokėjimo paskirtį ir atsiuntę mums el.paštu:lietuvoskalviusajunga@gmail.com pranešimą bei  nurodę tikslų adresą, kuriuo pageidaujate gauti leidinį. Pristatymo terminai, priklauso nuo Lietuvos pašto darbo. Katalogo – albumo kaina su pašto išlaidomis – 13,00 EUR.